Materac Fandango /Family /Hilding

Nowy produkt

70 Przedmioty

589,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jeżeli poszukujesz mocnego wsparcia to materac Fandango jest dla Ciebie. Jest to materac, który dzięki przekładce w kokosa gwarantuje podwyższoną twardość, a zarazem optymalną elastyczność. Jest on polecany osobom o większej wadze lubiącym sen na twardym podłożu. Do budowy materaca zastosowano sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednią elastyczność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowo warstwa filcu i kokosu zostały powiązana sprężystym lateksem, który podwyższa twardość materaca, zapewniając jednocześnie sprężystość i elastyczność.

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie warstwa kokosu, jednostronnie warstwa filcu.

Pokrowiec: Medicott.

Medicott - pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60°C.

Wysokość materaca: ok. 19,5 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac Fandango /Family /Hilding

Materac Fandango /Family /Hilding

Dostępny!

22 innych produktów w tej samej kategorii: