Materac sprężynowy Fandango Hilding Family

Nowy produkt

68 Przedmioty

589 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jeżeli poszukujesz mocnego wsparcia to materac Fandango jest dla Ciebie. Jest to materac, który dzięki przekładce w kokosa gwarantuje podwyższoną twardość, a zarazem optymalną elastyczność. Jest on polecany osobom o większej wadze lubiącym sen na twardym podłożu. Do budowy materaca zastosowano sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednią elastyczność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowo warstwa filcu i kokosu zostały powiązana sprężystym lateksem, który podwyższa twardość materaca, zapewniając jednocześnie sprężystość i elastyczność.

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie warstwa kokosu, jednostronnie warstwa filcu.

Pokrowiec: Medicott.

Medicott - pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60°C.

Wysokość materaca: ok. 19,5 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac sprężynowy Fandango Hilding Family

Materac sprężynowy Fandango Hilding Family

9 innych produktów w tej samej kategorii: