Materac piankowy Latino Hilding

Nowy produkt

Materac został zbudowany na bazie pianki lateksowej, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając doskonałe podparcie dla kręgosłupa. 

Więcej szczegółów

2 999 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Materac Latino został stworzony aby zagwarantować idealną higienę snu, trwałość i niespotykany komfort. Do jego stworzenia zastosowano najlepsze surowce umożliwiające swobodną wymianę powietrza i ciepła.  Materac został zbudowany na bazie pianki lateksowej, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Pianka ta posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, ma podwyższoną odporność na odkształcenia, jest również niezwykle sprężysta co zapewnia efekt lekkiego „unoszenia się”.

Materac odznacza się dwiema twardościami, jedna strona na której zastosowano grubszą warstwę pianki lateksowej gwarantuje bardziej miękkie podłoże, z kolei druga strona z  cieńszą warstwą lateksu wyróżnia się większą twardością. Pomiędzy dwoma płytami lateksu został umieszczony wkład materaca do którego budowy użyto absolutną NOWOŚĆ: piankę Velvet Touch stworzoną przez zespół inżynierów firmy Hilding. Pianka odpowiada za optymalną sztywność całego wkładu i stanowi najodpowiedniejszą podstawę dla pianki lateksowej. Pianka ta jest również niezwykle przewiewna, a jej dodatkowe profilowanie zapewnia doskonałą wentylację wkładu oraz tworzy zróżnicowane strefy twardości, dzięki czemu materac jeszcze dokładniej dopasowuje się do kształtu ciała.

Wkład: rdzeń z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wys. 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie o wys. 10 cm, po drugiej o wys. 4,5 cm.

Pokrowiec: Merced lub Elips.

  • Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.
  • Elips – Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca: ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced), ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips).

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac piankowy Latino Hilding

Materac piankowy Latino Hilding

Materac został zbudowany na bazie pianki lateksowej, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając doskonałe podparcie dla kręgosłupa.