Materac Twist /piankowy/Hilding

Nowy produkt

1 729,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Twist jest to model który zapewni Ci stabilne, anatomiczne podparcie całego ciała, zmniejszony nacisk na kręgosłup i mięśnie oraz idealną regulację temperatury wkładu. Materac skonstruowano z dwóch pianek wysokoelastycznych o dwóch różnych twardościach. Jedna z pianek to absolutna NOWOŚĆ: to opracowana przez zespół inżynierów firmy Hilding ultranowoczesna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się specjalną miękkością i przewiewnością. Pianki zastosowane w materacu zostały wyprofilowane w „sprężyny”, dzięki czemu materac jest elastyczny, niezwykle komfortowy oraz charakteryzuje się wusoką "oddychalnościa"-  powietrze swobodnie przepływa przez całe wnętrze materaca. Wkład przypomina wyglądem i reakcją na nacisk wkład sprężynowy, zachowuje ponadto wszystkie zalety i cechy wkładu piankowego (elastyczność punktowa, sprężystość, komfort, miękkość, niewielka waga). 

Wkład: sprężynki piankowe wykonane z pianki wysokoelastycznej HR oraz pianki Velvet Touch, obustronnie pianka Velvet Touch o wys. 4,7 cm.

Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru: Motive lub Diamond.

  • Motive –wszystkie dobrodziejstwa natury skoncentrowane w mikrokapsułkach gwarantujące zdrowy i komfortowy sen. Niezwykle delikatny i jedwabisty w dotyku pokrowiec. Nowość na rynku. Pokrowiec z innowacyjnej dzianiny w której zawarte są mikrokapsułki z olejkiem araganowym. Olejek jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejów. Pozyskuje się go z nasion owoców drzewa arganowego, które rośnie tylko w jednym miejscu na świecie - w Maroku. To prawdziwy eliksir zdrowia i urody. Gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.
  • Diamond - Innowacyjny pokrowiec wykonany wg. najnowocześniej technologii 3D. Struktura tkaniny zapewnia bardzo dużą przepuszczalność powietrza minimalizując tym samym rozwój roztoczy i bakterii. Śpisz lepiej. Diamond jest niezwykle odporny na ścieranie, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, jest fantastycznym rozwiązaniem jeśli poszukujesz pokrowca bardzo trwałego, łatwego w utrzymaniu czystości, który zapewni Tobie zdrowy sen na długie lata. Warto również wspomnieć o ciekawych przeżyciach pokrowca, które nadają niesamowity design całemu materacowi.Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 25 cm (przy wyborze pokrowca Motive), ok. 28 cm (przy wyborze pokrowca Diamond).

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Projekt i realizacja: WiWi.pl