Materac sprężynowy Tango Hilding

Nowy produkt

Materac Tango jest materacem dwustronnym, jego komfort został podwyższony poprzez umieszczenie po jednej jego stronie warstwy pianki lateksowej, a po drugiej stronie warstwę pianki HR.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

1 749 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Podstawę budowy materaca Tango stanowi rdzeń zbudowany ze sprężyny kieszeniowej. Każda sprężyna ubrana jest w oddzielny woreczek z flizeliny, dzięki czemu sprężyny nie są ze sobą bezpośrednio połączone, takie rozwiązanie gwarantuje wysoką elastyczność punktową materaca. Najbardziej uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Każda sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, dzięki czemu osoba śpiąca obok nie odczuje żadnych ruchów.

Materac Tango jest materacem dwustronnym, jego komfort został podwyższony poprzez umieszczenie po jednej jego stronie warstwy pianki lateksowej, a po drugiej stronie warstwę pianki HR. Każda z tych warstw idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i gwarantuje kręgosłupowi optymalne wsparcie. Decydując się na materac Tango możesz wybrać stronę, która bardziej odpowiada Twoim preferencjom. 

Wkład: 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa, po jednej stronie pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 3 cm.

Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru: Velvet lub Tencel.

  • Velvet - miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowiskosnu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.

  • Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°

Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac sprężynowy Tango Hilding

Materac sprężynowy Tango Hilding

Materac Tango jest materacem dwustronnym, jego komfort został podwyższony poprzez umieszczenie po jednej jego stronie warstwy pianki lateksowej, a po drugiej stronie warstwę pianki HR.

Pliki do pobrania