Materac sprężynowy Zorba Hilding Family

Nowy produkt

669 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zorba to materac, którego podstawę budowy stanowią 7-strefowej sprężyny kieszeniowe.  Gwarantują one idealne wparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy Twojego ciała. Śpiąc na tym materacu przez całą noc wszystkie partie Twojego ciała będą doskonale podparte niezależnie od pozycji w jakiej śpisz. Dodatkowo zastosowano warstwę pianki lateksowej, która zapewnia niezwykłą sprężystość i elastyczność oraz sprawia, ze materac dostosowuje się do kształtu Twojego ciała. Posiada również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne oraz wysoka odporność na odkształcenia przez długie lata.

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, jednostronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie profilowana pianka lateksowa o wys. 3,5 cm.

Pokrowiec: Medicott

Medicott - pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60°C.

Wysokość materaca: ok. 21 cm 

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Opinie

Napisz opinię

Materac sprężynowy Zorba Hilding Family

Materac sprężynowy Zorba Hilding Family