Opinie

W łóżku spędzamy 1/3 naszego życia dlatego warto wybrać materac, który przyczyni się do naszego komfortowego wypoczynku i zdrowego kręgosłupa. Jak się okazuje wybór materaca to nie jest taka prosta sprawa. Mylą się Ci którzy myślą, że wystarczy wybrać pierwszy lepszy, który zobaczą w markecie, dlatego też naszym Klientom oferujemy produkty na miarę ich potrzeb oraz doświadczoną, fachową poradę w doborze odpowiednich produktów, które zapewnią zdrowy, wygodny i relaksujący sen.

NASZYM PRIORYTETEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTÓW!

Jesteśmy firmą, która od 1992 roku istnieje na rynku. Obecnie posiadamy trzy sklepy na terenie województwa podlaskiego, a sklep internetowy jest ich doskonałym uzupełnieniem. Zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym. Naszą specjalizacją są nie tylko materace ale także wszelkiego rodzaju meble, jak również artykuły wyposażenia wnętrz: dekoracje, oświetlenie. Długa historia i bogate doświadczenie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z uznanymi markami na rynku meblarskim co daje pewność, że produkty oferowane przez nas są najwyższej jakości. Właśnie solidne produkty i profesjonalna obsługa jest podstawą zaufania jakim darzą nas tysiące klientów.

Udanych zakupów życzy:

Wexpol Meble

Punkty handlowe:

Hajnówka: ul. Batorego 4/2 tel. 794 559 996        

                ul. Armii Krajowej 5 tel. 694 357 866

Bielsk Podlaski: ul. Kazimierzowska 8A tel. 694 357 665  

Godziny otwarcia:

pon-pt: 9-17

sobota: 9-14