Materace Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Materace sprężynowe

  Materace sprężynowe to znakomita podstawa wygodnego, komfortowego i zdrowego snu. Oferują najlepszą elastyczność punktową dzięki niezależnej „pracy” pojedynczych sprężynek. Posiadamy z sprzedaży materace na sprężynie bonnelowej, kieszeniowej, sprężynie typu Multipocket oraz innowacyjnej sprężynie InterActive.

 • Materace piankowe

  Pianki to jeden z najszybciej i najintensywniej rozwijających się surowców na rynku. Ich zaletą, niezależnie od rodzaju, jest wysoki poziom elastyczności, umiejętność szybkiego dostosowania do indywidualnego kształtu ciała użytkownika oraz niezwykła lekkość, która ułatwia transport i swobodne odwracanie materaca na drugą stronę.

 • Materace lateksowe

  Materace lateksowe zapewniają optymalną elastyczność i bardzo dobrą wentylację wkładu. Reagują na ciężar ciała i dopasowują się łatwo do jego kształtu. Są odporne na odkształcenia, a właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne lateksu ograniczają możliwość wystąpienia alergii.  

 • Materace termoelastyczne

  Materace z pianki wysokoelastycznej gwarantują sprężystość i elastyczność. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia idealną przewiewność i wentylację wkładu, a odpowiednie profilowanie pozwala uzyskać różne strefy twardości i dopasować komfort  użytkowania do zróżnicowanych potrzeb. 

 • Materace nawierzchniowe

  Materace nawierzchniowe to stylowy dodatek i ochrona dla materaca głównego oraz rozwiązanie poprawiające komfort snu nawet w najlepszym łóżku i na najwygodniejszym materacu.

 • Materace rehabilitacyjne

  Prozdrowotne materace w korzystny sposób wpływają na przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn  wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy, profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Materace  spełniają najwyższe standardy medyczne, stworzone z przewiewnych, elastycznych materiałów, które przeciwdziałają powstawaniu pleśni i grzybów. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, żeby wspierać nasze zdrowie. Wszystkie posiadają też medyczną „gwarancję” na zdrowy, spokojny sen i pozwalają cieszyć się lepszym samopoczuciem każdego dnia.

 • Materace dla dzieci

  Materace dziecięce w procesie produkcji przepuszczane są przez detektor metali, dzięki czemu gwarantujemy, że produkt jest w pełni bezpieczny i wolny od elementów metalowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów